Elektronická výroba

kusových i hromadných produktů
Návrh desek

Návrh desek

Během návrhu dbáme na to, aby i následná výroba desek byla co nejjednodušší a nejspolehlivější ať již v kusové prototypové sérii, tak i při hromadné automatové výrobě. Pokud máte zájem, můžeme Vám poradit i s Vaším designem, aby byl pro automatovou výrobu vhodně připraven a aby bylo co nejvíce zamezeno případným problémům při vlastní výrobě. Máme zkušenosti s návrhem vícevrstvých DPS, high-speed designy, rozhraní k DDR, QDRII pamětem, návrhem karet pro PC sběrnice (PCI, PCI Express) atd.

Chci poptat

Výroba prototypu

Dalším krokem bývá výroba prototypů, kdy postupně doplňujeme sadu univerzálních nástrojů a pomůcek a našim zákazníkům nabízíme dodání prototypových dílů do několika málo dnů či týdnů podle složitosti návrhu a to za stále nízké ceny.

Chci poptat
Výroba prototypu
PCB na zakázku

PCB na zakázku

Dodáváme jednostranné, oboustranné a vícevrstvé desky plošných spojů s prokovenými, slepými a utopenými otvory.

Chci poptat

Reverzní inženýrství

Starlab poskytuje zákazníkům kromě běžných služeb také zakázkové reverzní inženýrství. Jedná se o zpětné vymodelování vzorku dílce nebo prototypu bez dostupné technické dokumentace hardware i software. Na základě Vašeho konkrétního požadavku Vám zpracujeme cenovou nabídku a navrhneme vhodnou metodiku skenování.

Chci poptat
Reverzní inženýrství