Jak začít s webem

Pomoc úplným začátečníkům s webhostingem

Nabízíme zdarma naše profesionální služby webovým začátečníkům s možností WordPress hostingu
Pokud vám nic neříkají pojmy jako FTP(s), MySQL nebo SQL obecně, nikdy jste nekupovali doménu, nemáte představu proč někde stojí doména 200Kč/rok a jinde 600Kč/rok, už si nelamte hlavu. Právě pro Vás jsme zřídili naši službu, která se doposud šířila jen šeptem mezi spokojenými zákazníky. Pomůžeme Vám se vším zdarma a nejen vysvětlíme ale i za vás nastavíme celý hosting včetně e-mailu.

S čím Vám pomůžeme

Zakoupení domény

O doménách víme vše; o českých i zahraničních.

Zařízení webstránek

Například instalací WordPressu nebo doporučením vhodné šablony.

E-maily

Vyvoření emailových schránek i výborného doménového koše

Provedeme vás

Celým naším webhostingem a vysvětlíme každou ikonku.

Převod k nám

Pokud již máte někde doménu nebo stránky, zařídíme převod za vás.

Certifikáty

Bezpečnost až na posledním místě. Vygenerujeme pro vás certifikáty a klíče a nastavíme pravidelnou obnovu.

Množství klientů měsíčně

Počet klientů, které provedeme webhostingem a kompletně vše za ně nastavíme a vysvětlíme, je omezen na 4 za měsíc
Tak neváhejte, a napiště nám.,Ať vás nikdo nepředběhne!
Těšíme se na spolupráci a jsme vám k dispozici 24/7.

DALŠÍ NEVŠEDNÍ MOŽNOSTI WEBHOSTINGU

hosting Python • hosting Ruby on Rails • plus další atypické projekty • individuální výběr serveru • Apache2 • Lighttpd • Nginx • pomoc s konfigurací • napojení na vaší aplikaci


Poptat

Nezdá se Vám to? Říkáte si, kde je zakopaný pes?

Nikde :-), máme desítky spokojených zákazníků. Kontaktujte nás
Win-Win reklama

Malá reklama na našich stránkách

Pokud patříte mezi naše spokojené zákazníky, kteří využili bezplatnou pomoc s nastavením emailu a webu, nabízíme vám zveřejnění odkazu na váš web i s vaším kontaktem, na kterém by si případný nový zájemce mohl ověřit vaše zkušenosti.

E-mail hosting

Naše služba Email Hosting představuje komplexní řešení emailové komunikace určené primárně jednotlivcům a OSVČ. Za skvělou cenu získáte možnost provozování svých emailových schránek na vlastní doméně. Počet emailových schránek neomezujeme. Základní velikost každé nově zřízené emailové schránky je 1000 MB. Tato velikost je pouze základní, kterou je možné operativně zvýšit. Celková velikost všech schránek je omezena na 5 GB. V případě vyšších nároků na celkovou velikost řešíme potřeby individuálně.

Podrobné informace
hosting pro emaily
ověření dostupnosti domény

Ověření dostupnosti domény

Provedeme Vás nákupem domény, ochotně poradíme s výběrem doménového jména. Případně celou doménu koupíme za vás a nastavíme Vám DNS servery.

Ověřit doménu

WordPress hosting

Pokud si chcete své stránky tvořit sami, potom je pro vás hosting s WordPressem ideální řešení. Tento redakční systém je vhodný pro osobní i firemní web. Naši specialisté vám také samozřejmě pomohou s nastavením Wordpressu

Wordpress hosting
řešení webhostingu na míru

Řešení na míru

Chybí vam v České Republice hostingová služba, která umí provozovat jiné nevšední technologie nežli PHP a MySQL? Poskytujeme moderní hosting vhodný pro vývoj aplikací i jejich produkční nasazení.

Poptat více informací

FAQ - často kladené otázky k webhostingu

FTP je zkratka pro File Transfer Protocol, používá se nejčastěji pro přenos souborů z vašeho počítače na server. Doporučujeme použít FTPS (FTP Secure) - FTP šifrované. Nejen, že je bezpečnější, ale navíc po přenosu kontroluje, jestli nedošlo k chybě během přenosu. Určitě použijte tuto verzi, pokud ji Váš FTP klient nabízí.

Typickým adeptem jsou lidé, kteří vytvářejí své první webovky. Ale i menší firmy, které si vše nechají nastavit od nás a mají záruku, že je vše v pořádku.

Pokud nevíte jaký webhosting zvolit, využijte ten nejlevnější. Bude vám ze začátku určitě stačit.
Budeme se těšit spoulu s Vámi na dobu, až vám stačit přestane.

Pro úplné začátečníky je WP ideálním řešením. Můžete využít naší instalace na jedno kliknutí, instalace od našeho administrátora případně si sami můžete přes FTP nainstalovat WP a projít si celou instalaci včetně vytvoření databáze a databázového uživatele.

Jedním telefonátem :-) a hlavně registrací na našem webhostingu.
(Té registraci se telefonátem nevyhnete.)

Není problém mít emaily kdekoliv na světě. Kombinace DNS + Web u Starlabu a maily u gmail.com je častá a bezproblémová. Když už jsme u e-mailů - nechte si udělat od nás doménový koš.

Neomezený počet uživatelů databáze a FTP. Pro případné zaměstnance lze vytvořit FTP uživatele, který má přístup jen do jedné sekce. Opět vám s tím ochotně pomůžeme.

V případě, že využijete naší nabídky zařídit cely webhosting za Vás, automaticky vám náš odborník vygeneruje certifikáty a zařídí přesměrování z běžného http na zabezpečené https.

Servery jsou pod nepřetržitým monitoringem našich administrátorů. V případě problému nám zavolejte na 212 244 188 nebo napište na [email protected]. Ve druhém případě nezapomeňte uvést o jakou doménu se jedná.